Naisi 100 mehe kohta

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

20122013201420152016
EL (28 liikmesriiki)105.1 (b)105.0104.9 (bp)104.9 (bp)104.6 (bp)
EL (27 liikmesriiki)105.1 (b)105.0104.9 (bp)104.8 (bp)104.6 (bp)
Euroala (19 riiki)105.0 (b)104.9105.1 (bp)105.1 (bp)104.8 (bp)
Euroala (18 riiki)105.2 (b)105.1105.0 (bp)105.0 (bp)104.7 (bp)
Belgia103.6103.5103.5 (b)103.4103.1
Bulgaaria105.4105.5105.6105.7105.7
Tšehhi103.7103.6103.6103.6103.5
Taani101.7101.6101.5101.3101.1
Saksamaa104.8104.5104.2 (b)103.8102.8
Eesti114.4114.3114.0113.9 (b)113.4
Iirimaa101.9102.0102.2 (p)102.4 (p)102.3 (b)
Kreeka104.4105.1105.7106.1106.4
Hispaania102.7103.0103.3103.5103.6
Prantsusmaa106.5 (b)106.5106.5106.5 (bp)106.4 (p)
Prantsusmaa (emamaa)106.4106.4......
Horvaatia107.3107.3107.2107.2107.2
Itaalia106.8106.6106.2106.1106.0
Küpros105.7105.7105.5105.7105.6
Läti118.7118.4118.3118.0117.7
Leedu117.1117.1117.1117.0117.2
Luksemburg100.5 (b)100.199.899.799.3
Ungari110.2 (b)110.1110.0109.9109.7
Malta101.0100.8100.399.999.7
Holland102.0102.0101.9101.9101.7
Austria105.2105.0104.7104.4103.7
Poola106.6106.6106.6106.6106.6
Portugal109.6109.9110.3110.7 (e)111.0 (e)
Rumeenia105.5105.1104.7 (e)104.7 (e)104.8
Sloveenia102.2102.0101.9101.8101.7
Slovakkia105.4105.3105.2105.2105.1
Soome103.6103.5103.4103.3103.1
Rootsi100.6100.5100.3100.199.8
Suurbritannia103.5103.4103.2103.1 (e)102.9 (e)
Island99.399.499.499.298.8
Liechtenstein102.2101.9101.8101.4101.6
Norra99.599.299.098.898.6
Šveits102.8102.6102.4102.2102.0
Montenegro102.5102.4102.3102.3102.2
Makedoonia99.699.699.699.699.6
Albaania....98.4 (e)97.997.5
Serbia105.3105.4105.4105.4105.3
Türgi99.199.299.399.399.3
Andorra96.096.3......
Valgevene115.2115.2115.1115.0114.9
Bosnia- ja Hertsegoviina104.7104.7......
Kosovo (vastavalt ÜRO Julgeolekunõukogu resolutsioonile 1244/99)98.698.6....100.6
Moldova108.0107.9107.9107.9..
Monaco..........
Venemaa....115.9....
San Marino105.8105.5......
Ukraina116.7116.4116.3116.1116.0
Armeenia105.9....109.2109.8
Aserbaidžaan101.5101.3101.1100.9100.7
Gruusia109.8..109.7109.7109.1

(..) - Andmeid ei ole saadud
(b) - Aegrea katkestus
(p) - Esialgne väärtus
(e) - Hinnanguline väärtus

Allikas: Eurostat