Naisi 100 mehe kohta

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

20102011201220132014
EL (28 liikmesriiki)105.0 (b)104.9 (b)104.9 (b)104.8 (p)104.9 (bep)
EL (27 liikmesriiki)104.9 (b)104.9 (b)104.9 (b)104.8 (p)104.9 (bep)
Euro ala (18 riiki)104.9104.9 (b)104.9 (b)104.8 (p)105.0 (bep)
Euro ala (17 riiki)....104.8 (b)104.8 (p)105.0 (bep)
Belgia104.1103.7 (b)103.5103.4103.4
Bulgaaria105.4105.3105.4105.5105.6
Tšehhi103.7103.7103.7103.6103.6
Taani101.8101.7101.7101.6101.5
Saksamaa104.0103.8103.6103.3104.2 (b)
Eesti114.8114.6114.4114.3114.0
Iirimaa101.2101.4101.9102.0102.2 (p)
Kreeka103.8104.0104.4105.1105.7
Hispaania102.3102.5102.7103.0103.3
Prantsusmaa106.6106.5106.5 (b)106.5 (p)106.5 (p)
Prantsusmaa (emamaa)106.5106.4106.4106.4..
Horvaatia107.4107.4107.3107.3107.2
Itaalia106.6106.7106.8106.6106.2
Küpros105.0105.4105.7105.7105.5
Läti118.4118.9118.7118.4118.3
Leedu116.7116.9117.1117.1117.1
Luksemburg101.3101.0100.5 (b)100.199.8
Ungari110.5110.5110.2 (b)110.1110.0
Malta100.8101.1101.0100.8100.3
Holland102.0102.0102.0102.0101.9
Austria105.4105.3105.2105.0104.7
Poola106.5 (b)106.5106.6106.6106.6
Portugal108.8109.2109.6109.9110.3 (e)
Rumeenia105.4105.4105.5105.1104.7 (e)
Sloveenia101.9102.1102.2102.0101.9
Slovakkia105.5105.4105.4105.3105.2
Soome103.9103.7103.6103.5103.4
Rootsi100.9100.7100.6100.5100.3
Suurbritannia103.8103.6103.5103.4103.2 (ep)
Island98.699.099.399.499.4
Liechtenstein102.0102.1102.2101.9101.8
Norra100.299.999.599.299.0
Šveits103.3103.0 (b)102.8102.6102.4
Montenegro102.8102.5102.5102.4102.3
Makedoonia99.599.699.699.699.6
Albaania..99.2....98.4
Serbia105.6105.4 (b)105.3105.4105.4
Türgi99.099.099.199.299.3
Andorra92.096.096.096.3..
Valgevene114.6115.1115.2115.2115.1
Bosnia- ja Hertsegoviina104.7104.7104.7104.7..
Kosovo (vastavalt ÜRO Julgeolekunõukogu resolutsioonile 1244/99)98.098.498.698.6..
Moldova108.0108.0108.0107.9..
Monaco..........
Venemaa116.2116.3......
San Marino..103.8105.8105.5..
Ukraina116.9116.8116.7116.4..
Armeenia106.2106.0105.9....
Aserbaidžaan101.9101.7101.5101.3..
Gruusia110.4110.1109.8....

(..) - Andmeid ei ole saadud
(b) - Aegrea katkestus
(p) - Esialgne väärtus
(e) - Hinnanguline väärtus

Allikas: Eurostat