Naisi 100 mehe kohta

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

20092010201120122013
EL (28 liikmesriiki)105.0105.0105.0 (b)104.9 (b)104.8
EL (27 liikmesriiki)105.0105.0105.0 (b)104.9 (b)104.8
Euro ala (18 riiki)104.8104.9104.9 (b)104.9 (b)104.8
Euro ala (17 riiki)104.8104.8104.8 (b)104.8 (b)104.7
Belgia104.1104.1103.7 (b)103.5103.4
Bulgaaria105.4105.4105.3105.4105.5
Tšehhi103.8103.7103.7103.7103.6
Taani101.7101.8101.7101.7101.6
Saksamaa104.1104.0103.8103.6103.3
Eesti115.0114.8114.6114.4114.3
Iirimaa100.7101.2101.4101.9102.0
Kreeka103.5103.8104.0104.1104.4
Hispaania102.1102.3102.5102.7103.0
Prantsusmaa106.6106.6106.5106.5106.5
Prantsusmaa (emamaa)106.5106.5106.4106.4106.3
Horvaatia107.5107.4107.4107.3107.3
Itaalia106.5106.6106.7106.8106.6
Küpros104.4105.0105.4105.7105.7
Läti117.9118.4118.9118.7118.4
Leedu116.1116.7116.9117.1117.1
Luksemburg101.6101.3101.0100.5 (b)100.1
Ungari110.6110.5110.5110.2 (b)110.1
Malta100.8100.8101.1101.0100.8
Holland102.1102.0102.0102.0102.0
Austria105.4105.3105.2105.2105.0
Poola107.1107.1106.6 (b)106.6106.6
Portugal108.5108.8109.2109.6109.9
Rumeenia106.3106.3106.3106.2105.1
Sloveenia102.4101.9102.1102.2102.0
Slovakkia105.6105.5105.4105.4105.3
Soome103.9103.9103.7103.6103.5
Rootsi101.1100.9100.7100.6100.5
Suurbritannia104.0103.8103.6103.5103.3
Island97.198.699.099.399.4
Liechtenstein102.3102.0102.1102.2101.9
Norra100.4100.299.999.599.2
Šveits103.4103.3103.0 (b)102.8102.6
Montenegro103.0102.5 (b)102.5102.5102.4
Makedoonia99.599.599.699.699.6
Albaania101.0..99.2....
Serbia105.7105.6105.4 (b)105.3105.4
Türgi99.299.099.099.199.2
Andorra91.292.096.096.096.3
Valgevene114.4114.6115.1115.2115.2
Bosnia- ja Hertsegoviina104.7104.7104.7104.7..
Kosovo (vastavalt ÜRO Julgeolekunõukogu resolutsioonile 1244/99)98.098.098.498.4..
Moldova108.0108.0108.0108.0107.9
Monaco..........
Venemaa116.2116.2116.3....
San Marino103.8..103.8105.8105.5
Ukraina117.0116.9116.8116.7116.4
Armeenia106.5106.2106.0105.9..
Aserbaidžaan104.1101.9101.7101.5101.3
Gruusia110.8110.4110.1109.8..

(..) - Andmeid ei ole saadud
(b) - Aegrea katkestus

Allikas: Eurostat