Naisi 100 mehe kohta

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

20112012201320142015
EL (28 liikmesriiki)105.1 (b)105.1 (b)104.8104.9 (bep)104.8 (bep)
EL (27 liikmesriiki)105.1 (b)105.1 (b)104.8104.9 (bep)104.8 (bep)
Euroala (19 riiki)105.0 (b)105.0 (b)104.9105.1 (bp)105.1 (bep)
Euroala (18 riiki)105.2 (b)105.2 (b)104.8105.0 (bp)105.0 (bep)
Belgia103.7 (b)103.5103.4103.4103.4
Bulgaaria105.3105.4105.5105.6105.7
Tšehhi103.7103.7103.6103.6103.6
Taani101.7101.7101.6101.5101.3
Saksamaa105.0 (b)104.8103.3104.2 (b)103.8
Eesti114.6114.4114.3114.0113.8
Iirimaa101.4101.9102.0102.2 (p)102.4 (p)
Kreeka104.0104.4105.1105.7106.1
Hispaania102.5102.7103.0103.3103.5
Prantsusmaa106.5106.5 (b)106.5106.4 (p)106.4 (bp)
Prantsusmaa (emamaa)106.4106.4106.4....
Horvaatia107.4107.3107.3107.2107.2
Itaalia106.7106.8106.6106.2106.1
Küpros105.4105.7105.7105.5105.7
Läti118.9118.7118.4118.3118.0
Leedu116.9117.1117.1117.1117.0
Luksemburg101.0100.5 (b)100.199.899.7
Ungari110.5110.2 (b)110.1110.0109.9
Malta101.1101.0100.8100.399.9
Holland102.0102.0102.0101.9101.9
Austria105.3105.2105.0104.7104.4
Poola106.5106.6106.6106.6106.6
Portugal109.2109.6109.9110.3110.7 (e)
Rumeenia105.4105.5105.1104.7 (e)104.7 (e)
Sloveenia102.1102.2102.0101.9101.8
Slovakkia105.4105.4105.3105.2105.2
Soome103.7103.6103.5103.4103.3
Rootsi100.7100.6100.5100.3100.1
Suurbritannia103.6103.5103.4103.2103.1 (e)
Island99.099.399.499.499.2
Liechtenstein102.1102.2101.9101.8101.4
Norra99.999.599.299.098.8
Šveits103.0 (b)102.8102.6102.4102.2
Montenegro102.5102.5102.4102.3102.3
Makedoonia99.699.699.699.699.6
Albaania99.2....98.4 (e)97.9
Serbia105.4 (b)105.3105.4105.4105.4
Türgi99.099.199.299.399.3
Andorra96.096.096.3....
Valgevene115.1115.2115.2115.1115.0
Bosnia- ja Hertsegoviina104.7104.7104.7....
Kosovo (vastavalt ÜRO Julgeolekunõukogu resolutsioonile 1244/99)98.498.698.6....
Moldova108.0108.0107.9107.9107.9
Monaco..........
Venemaa116.3....115.9..
San Marino103.8105.8105.5....
Ukraina116.8116.7116.4116.3116.1
Armeenia106.0105.9....109.2
Aserbaidžaan101.7101.5101.3101.1100.9
Gruusia110.1109.8..109.7109.7

(..) - Andmeid ei ole saadud
(b) - Aegrea katkestus
(p) - Esialgne väärtus
(e) - Hinnanguline väärtus

Allikas: Eurostat