Naisi 100 mehe kohta

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

200820092010201120122013
EL (28 liikmesriiki)105.1105.0105.0105.0 (b)104.9 (b)104.8
EL (27 liikmesriiki)105.1105.0105.0105.0 (b)104.9 (b)104.8
Euro ala (18 riiki)104.9104.8104.9104.9 (b)104.9 (b)104.8
Euro ala (17 riiki)104.8104.8104.8104.8 (b)104.8 (b)104.7
Belgia104.2104.1104.1103.7 (b)103.5103.4
Bulgaaria105.4105.4105.4105.3105.4105.5
Tšehhi104.2103.8103.7103.7103.7103.6
Taani101.9101.7101.8101.7101.7101.6
Saksamaa104.1104.1104.0103.8103.6103.3
Eesti115.2115.0114.8114.6114.4114.3
Iirimaa100.2100.7101.2101.4101.9102.0
Kreeka103.4103.5103.8104.0104.1104.4
Hispaania102.2102.1102.3102.5102.7103.0
Prantsusmaa106.6106.6106.6106.5106.5106.5
Horvaatia107.6107.5107.4107.4107.3107.3
Itaalia106.4106.5106.6106.7106.8106.6
Küpros104.1104.4105.0105.4105.7105.7
Läti117.6117.9118.4118.9118.7118.4
Leedu116.0116.1116.7116.9117.1117.1
Luksemburg101.9101.6101.3101.0100.5 (b)100.1
Ungari110.6110.6110.5110.5110.2 (b)110.1
Malta101.2100.8100.8101.1101.0100.8
Holland102.2102.1102.0102.0102.0102.0
Austria105.5105.4105.3105.2105.2105.0
Poola107.0107.1107.1106.6 (b)106.6106.6
Portugal108.2108.5108.8109.2109.6109.9
Rumeenia106.2106.3106.3106.3106.2105.1
Sloveenia103.8 (b)102.4101.9102.1102.2102.0
Slovakkia105.7105.6105.5105.4105.4105.3
Soome104.1103.9103.9103.7103.6103.5
Rootsi101.2101.1100.9100.7100.6100.5
Suurbritannia104.1104.0103.8103.6103.5103.3
Island96.197.198.699.099.399.4
Liechtenstein102.6102.3102.0102.1102.2101.9
Norra100.8100.4100.299.999.599.2
Šveits103.7103.4103.3103.0 (b)102.8102.6
Montenegro103.0103.0102.5 (b)102.5102.5102.4
Makedoonia99.599.599.599.699.699.6
Albaania99.6101.0..99.2....
Serbia105.7105.7105.6105.4 (b)105.3105.4
Türgi99.599.299.099.099.199.2
Bosnia- ja Hertsegoviina104.1104.7104.7104.7104.7..
Kosovo (vastavalt ÜRO Julgeolekunõukogu resolutsioonile 1244/99)98.098.098.098.498.4..

(..) - Andmeid ei ole saadud
(b) - Aegrea katkestus

Allikas: Eurostat