Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
200820092010201120122013
EL (28 liikmesriiki)....386613946639634..
EL (27 liikmesriiki)3443334448382253897539119..
Euro ala (18 riiki)2281422387256762697926293..
Euro ala (17 riiki)2272322266254762678426115..
Belgia9671021105311521186..
Bulgaaria470 (b)399453623676695
Tšehhi581482520531536541
Taani347360433480464522
Saksamaa70446538669566375866..
Eesti5558921029386
Iirimaa509739846886879..
Kreeka6115396199781158..
Hispaania235127253900481051375604
Prantsusmaa40693873458543463902..
Horvaatia....436491515..
Itaalia434439224514463145924908
Küpros29 (b)2633334555
Läti91122200195178149
Leedu135178229296259246
Luksemburg1824222426..
Ungari943870909925964939
Malta282929282828
Holland10531083106811281133..
Austria503461497519490496 (p)
Poola244421022211207320632124
Portugal517567700666791..
Rumeenia14131299117611351215..
Sloveenia10588111121118125
Slovakkia225243349331312328
Soome296329364389361351
Rootsi381430418482406..
Suurbritannia49055941620154526242 (b)..
Island7514151515
Norra235257276266272247
Šveits190235238275208..
Makedoonia....418341....
Türgi............
Protsent kogurahvastikust
200820092010201120122013
EL (28 liikmesriiki)....10.210.410.5..
EL (27 liikmesriiki)9.19.110.110.410.4..
Euro ala (18 riiki)9.29.010.410.910.7..
Euro ala (17 riiki)9.29.010.410.910.6..
Belgia11.712.312.713.814.1..
Bulgaaria8.1 (b)6.98.011.012.513.0
Tšehhi7.26.06.46.66.86.9
Taani8.58.810.611.711.312.9
Saksamaa11.710.911.211.29.9..
Eesti5.35.69.010.09.18.4
Iirimaa13.720.022.924.223.4..
Kreeka7.56.67.612.014.2..
Hispaania6.67.610.813.414.315.7
Prantsusmaa8.88.49.99.48.4..
Horvaatia....13.715.416.2..
Itaalia9.88.810.210.410.311.0
Küpros4.5 (b)4.04.94.96.57.9
Läti5.47.412.612.611.710.0
Leedu5.17.29.512.711.411.0
Luksemburg4.76.35.55.86.1..
Ungari12.011.311.912.212.812.6
Malta8.69.29.28.99.09.0
Holland8.28.58.48.98.9..
Austria7.87.27.88.17.77.8 (p)
Poola8.06.97.36.96.97.2
Portugal6.37.08.68.310.1..
Rumeenia8.37.76.96.77.4..
Sloveenia6.75.67.07.67.58.0
Slovakkia5.25.67.97.77.27.6
Soome7.58.49.310.09.39.0
Rootsi5.56.46.06.95.7..
Suurbritannia10.412.713.211.513.0 (b)..
Island2.62.15.76.26.16.2
Norra6.56.97.57.17.16.4
Šveits3.34.04.14.73.5..
Makedoonia....24.520.0....
Türgi............

(..) - Andmeid ei ole saadud
(b) - Aegrea katkestus
(p) - Esialgne väärtus

Allikas: Eurostat