Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
20112012201320142015
EL (28 liikmesriiki)39502397044091041810..
EL (27 liikmesriiki)38987391634043241337..
Euroala (19 riiki)27295266042765829158..
Euroala (18 riiki)26999263452741228967..
Euroala (17 riiki)26804261672726328825..
Belgia1152117011901244..
Bulgaaria623676695640607
Tšehhi531536541591..
Taani432415484495..
Saksamaa6637586657445783..
Eesti102938674 (b)..
Iirimaa886879894787..
Kreeka978115814661357..
Hispaania4810513756046036..
Prantsusmaa4346390237544462..
Horvaatia515541478474..
Itaalia4624465949815326..
Küpros33455568..
Läti195178149142114
Leedu296259246195..
Luksemburg24262725..
Ungari96410061011942687
Malta28282831..
Holland1128113311831295..
Austria546490496585526
Poola2073206321242160..
Portugal666791950934..
Rumeenia1135121510791059..
Sloveenia121118125136..
Slovakkia331312328294..
Soome389361351388416
Rootsi482406505447..
Suurbritannia54526242 (b)63345838..
Island15151512..
Norra266272247227..
Šveits275208249294 (b)..
Makedoonia341338298290..
Serbia....9741084..
Türgi..........
Protsenti alla 60-aastastest isikutest
20112012201320142015
EL (28 liikmesriiki)10.410.510.911.2..
EL (27 liikmesriiki)10.410.510.811.1..
Euroala (19 riiki)11.010.711.211.8..
Euroala (18 riiki)10.910.711.211.9..
Euroala (17 riiki)10.910.711.211.9..
Belgia13.813.914.014.6..
Bulgaaria11.012.513.012.111.6
Tšehhi6.66.86.97.6..
Taani10.510.211.912.1..
Saksamaa11.29.99.910.0..
Eesti10.09.18.47.6 (b)..
Iirimaa24.223.423.921.1..
Kreeka12.014.218.217.2..
Hispaania13.414.315.717.1..
Prantsusmaa9.48.48.19.6..
Horvaatia15.916.814.814.7..
Itaalia10.510.611.312.1..
Küpros4.96.57.99.7..
Läti12.611.710.09.67.8
Leedu12.711.411.08.8..
Luksemburg5.86.16.66.1..
Ungari12.813.513.612.89.4
Malta8.99.09.09.8..
Holland8.98.99.310.2..
Austria8.67.77.89.18.2
Poola6.96.97.27.3..
Portugal8.310.112.212.2..
Rumeenia6.77.46.46.4..
Sloveenia7.67.58.08.7..
Slovakkia7.77.27.67.1..
Soome10.09.39.010.010.8
Rootsi6.95.77.16.4..
Suurbritannia11.513.0 (b)13.212.2..
Island6.26.16.24.9..
Norra7.17.16.45.9..
Šveits4.73.54.14.8 (b)..
Makedoonia20.019.917.617.2..
Serbia....18.120.5..
Türgi..........

(..) - Andmeid ei ole saadud
(b) - Aegrea katkestus

Allikas: Eurostat