Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
20122013201420152016
Euroopa Liit39711 (e)40999 (e)41945 (e)39830 (e)..
EL (28 liikmesriiki)39711409994194539830..
EL (27 liikmesriiki)39169405214147139380..
Euroala (19 riiki)26602276582915827499..
Euroala (18 riiki)26343274122896327297..
Belgia11701190124412671243
Bulgaaria676695640607618 (b)
Tšehhi536541591529515
Taani415484495470435
Saksamaa5866574457835686..
Eesti938674 (b)64..
Iirimaa877894783715..
Kreeka11581466135713091330
Hispaania51375604603654265188
Prantsusmaa3902375444623956..
Horvaatia541478474450420 (p)
Itaalia4659498153265158..
Küpros45556875..
Läti178149142114104
Leedu259246195202220
Luksemburg26272523..
Ungari10061011942687588
Malta28283129..
Holland11331183129512981206
Austria490496585526528
Poola20632124216020021844
Portugal791950934826..
Rumeenia12231168109911921230
Sloveenia118125136114114
Slovakkia312328294295267
Soome361351388416439
Rootsi406505447410610
Suurbritannia6242 (b)6334593757775536
Island15151213..
Norra272247227298293
Šveits208249294 (b)333..
Makedoonia338298290292..
Serbia..974108411061104
Türgi7172685970147322..
Protsenti alla 60-aastastest isikutest
20122013201420152016
Euroopa Liit10.5 (e)10.9 (e)11.2 (e)10.7 (e)..
EL (28 liikmesriiki)10.510.911.210.7..
EL (27 liikmesriiki)10.510.911.210.7..
Euroala (19 riiki)10.711.211.811.2..
Euroala (18 riiki)10.711.211.911.2..
Belgia13.914.014.614.914.6
Bulgaaria12.513.012.111.611.9 (b)
Tšehhi6.86.97.66.86.7
Taani10.211.912.211.610.6
Saksamaa9.99.910.09.8..
Eesti9.18.47.6 (b)6.6..
Iirimaa23.423.921.019.2..
Kreeka14.218.217.216.817.2
Hispaania14.315.717.115.414.9
Prantsusmaa8.48.19.68.6..
Horvaatia16.814.814.714.413.6 (p)
Itaalia10.611.312.111.7..
Küpros6.57.99.710.9..
Läti11.710.09.67.87.2
Leedu11.411.08.89.210.2
Luksemburg6.16.66.15.7..
Ungari13.513.612.89.48.2
Malta9.09.09.89.2..
Holland8.99.310.210.29.7
Austria7.77.89.18.28.1
Poola6.97.27.36.96.4
Portugal10.112.212.210.9..
Rumeenia7.97.67.27.98.2
Sloveenia7.58.08.77.47.4
Slovakkia7.27.67.17.16.5
Soome9.39.010.010.811.4
Rootsi5.77.16.45.88.5
Suurbritannia13.0 (b)13.212.311.911.3
Island6.16.24.95.2..
Norra7.16.45.97.87.7
Šveits3.54.14.8 (b)5.3..
Makedoonia19.917.617.217.4..
Serbia..18.120.521.221.5
Türgi10.910.410.510.9..

(..) - Andmeid ei ole saadud
(e) - Hinnanguline väärtus
(b) - Aegrea katkestus
(p) - Esialgne väärtus

Allikas: Eurostat