Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
200820092010201120122013
EL (28 liikmesriiki)....38674395183964440189 (e)
EL (27 liikmesriiki)344033443938225390033910339710 (e)
Euro ala (18 riiki)227842237925676270062627726729 (e)
Euro ala (17 riiki)226932225725476268112610026580 (e)
Belgia96710211053115211701190
Bulgaaria470 (b)399453623676695
Tšehhi581482520531536541
Taani347360433480464522
Saksamaa704465386695663758665744
Eesti5558921029386
Iirimaa509739846886879..
Kreeka61153961997811581466
Hispaania235127253900481051375604
Prantsusmaa406938734585434639023670
Horvaatia....449515541478
Itaalia434439224514463145924908
Küpros29 (b)2633334555
Läti91122200195178149
Leedu135178229296259246
Luksemburg182422242627
Ungari943870909925964939
Malta282929282828
Holland105310831068112811331184
Austria472 (b)452497546490496
Poola244421022211207320632124
Portugal517567700666791950
Rumeenia141312991176113512151079
Sloveenia10588111121118125
Slovakkia225243349331312328
Soome296329364389361351
Rootsi381430418482406505
Suurbritannia49055941620154526242 (b)6334
Island7514151515
Norra235257276266272247
Šveits190235238275208249
Makedoonia....418341338..
Serbia..........974
Türgi............
Protsent kogurahvastikust
200820092010201120122013
EL (28 liikmesriiki)....10.210.410.510.7 (e)
EL (27 liikmesriiki)9.19.110.110.410.410.6 (e)
Euro ala (18 riiki)9.29.010.410.910.610.9 (e)
Euro ala (17 riiki)9.29.010.410.910.610.9 (e)
Belgia11.712.312.713.813.914.0
Bulgaaria8.1 (b)6.98.011.012.513.0
Tšehhi7.26.06.46.66.86.9
Taani8.58.810.611.711.312.9
Saksamaa11.710.911.211.29.99.9
Eesti5.35.69.010.09.18.4
Iirimaa13.720.022.924.223.4..
Kreeka7.56.67.612.014.218.2
Hispaania6.67.610.813.414.315.7
Prantsusmaa8.88.49.99.48.47.9
Horvaatia....13.915.916.814.8
Itaalia9.88.810.210.410.311.0
Küpros4.5 (b)4.04.94.96.57.9
Läti5.47.412.612.611.710.0
Leedu5.17.29.512.711.411.0
Luksemburg4.76.35.55.86.16.6
Ungari12.011.311.912.212.812.6
Malta8.69.29.28.99.09.0
Holland8.28.58.48.98.99.4
Austria7.4 (b)7.17.88.67.77.8
Poola8.06.97.36.96.97.2
Portugal6.37.08.68.310.112.2
Rumeenia8.37.76.96.77.46.4
Sloveenia6.75.67.07.67.58.0
Slovakkia5.25.67.97.77.27.6
Soome7.58.49.310.09.39.0
Rootsi5.56.46.06.95.77.1
Suurbritannia10.412.713.211.513.0 (b)13.2
Island2.62.15.76.26.16.2
Norra6.56.97.57.17.16.4
Šveits3.34.04.14.73.54.1
Makedoonia....24.520.019.9..
Serbia..........18.1
Türgi............

(..) - Andmeid ei ole saadud
(e) - Hinnanguline väärtus
(b) - Aegrea katkestus

Allikas: Eurostat