Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
20122013201420152016
Euroopa Liit39711 (e)40999 (e)41945 (e)39830 (e)38811 (e)
EL (28 liikmesriiki)3971140999419453983038811 (e)
EL (27 liikmesriiki)3916940521414713938038410 (e)
Euroala (19 riiki)2660227658291582749927053 (e)
Euroala (18 riiki)2634327412289632729726832 (e)
Belgia11701190124412671243
Bulgaaria676695640607618 (b)
Tšehhi536541591529515
Taani415484495470435
Saksamaa58665744578356865689
Eesti938674 (b)6456
Iirimaa877894783715..
Kreeka11581466135713091330
Hispaania51375604603654265188
Prantsusmaa39023754446239563887
Horvaatia541478474450400
Itaalia46594981532651585588 (p)
Küpros4555687572
Läti178149142114104
Leedu259246195202220
Luksemburg2627252331 (p)
Ungari10061011942687588
Malta2828312923
Holland11331183129512981210 (b)
Austria490496585526528
Poola20632124216020021844
Portugal791950934826687
Rumeenia12231168109911921230
Sloveenia118125136114114
Slovakkia312328294295267
Soome361351388416439
Rootsi406505447616 (b)610
Suurbritannia6242 (b)6334593757775536
Island15151213..
Norra272247227298293
Šveits208249294 (b)333349
Makedoonia338298290292..
Serbia..974108411061104
Türgi7172685970147322..
Protsenti alla 60-aastastest isikutest
20122013201420152016
Euroopa Liit10.5 (e)10.9 (e)11.2 (e)10.7 (e)10.4 (e)
EL (28 liikmesriiki)10.510.911.210.710.4 (e)
EL (27 liikmesriiki)10.510.911.210.710.4 (e)
Euroala (19 riiki)10.711.211.811.211.0 (e)
Euroala (18 riiki)10.711.211.911.211.0 (e)
Belgia13.914.014.614.914.6
Bulgaaria12.513.012.111.611.9 (b)
Tšehhi6.86.97.66.86.7
Taani10.211.912.211.610.6
Saksamaa9.99.910.09.89.6
Eesti9.18.47.6 (b)6.65.8
Iirimaa23.423.921.019.2..
Kreeka14.218.217.216.817.2
Hispaania14.315.717.115.414.9
Prantsusmaa8.48.19.68.68.4
Horvaatia16.814.814.714.413.0
Itaalia10.611.312.111.712.9 (p)
Küpros6.57.99.710.910.6
Läti11.710.09.67.87.2
Leedu11.411.08.89.210.2
Luksemburg6.16.66.15.76.6 (p)
Ungari13.513.612.89.48.2
Malta9.09.09.89.27.3
Holland8.99.310.210.29.7 (b)
Austria7.77.89.18.28.1
Poola6.97.27.36.96.4
Portugal10.112.212.210.99.1
Rumeenia7.97.67.27.98.2
Sloveenia7.58.08.77.47.4
Slovakkia7.27.67.17.16.5
Soome9.39.010.010.811.4
Rootsi5.77.16.48.7 (b)8.5
Suurbritannia13.0 (b)13.212.311.911.3
Island6.16.24.95.2..
Norra7.16.45.97.87.7
Šveits3.54.14.8 (b)5.35.5
Makedoonia19.917.617.217.4..
Serbia..18.120.521.221.5
Türgi10.910.410.510.9..

(..) - Andmeid ei ole saadud
(e) - Hinnanguline väärtus
(b) - Aegrea katkestus
(p) - Esialgne väärtus

Allikas: Eurostat