Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
20112012201320142015
EL (28 liikmesriiki)39549397544090541806..
EL (27 liikmesriiki)39035392124042741333..
Euro ala (18 riiki)26999263452741228963..
Euro ala (17 riiki)26804261672726328821..
Belgia1152117011901244..
Bulgaaria623676695640..
Tšehhi531536541591..
Taani480464484495..
Saksamaa6637586657445783..
Eesti102938674 (b)..
Iirimaa886879894783..
Kreeka978115814661357..
Hispaania4810513756046036..
Prantsusmaa4346390237544462..
Horvaatia515541478474..
Itaalia4624465949815326..
Küpros33455568..
Läti195178149142114
Leedu296259246195..
Luksemburg24262725..
Ungari9649641006903..
Malta28282831..
Holland1128113311831295..
Austria546490496585..
Poola2073206321242160..
Portugal666791950934..
Rumeenia1135121510791059..
Sloveenia121118125136..
Slovakkia331312328294..
Soome389361351388..
Rootsi482406505447..
Suurbritannia54526242 (b)63345838..
Island15151512..
Norra266272247227..
Šveits275208249....
Makedoonia341338298290..
Serbia....9741084..
Türgi..........
Protsenti alla 60-aastastest isikutest
20112012201320142015
EL (28 liikmesriiki)10.410.510.911.2..
EL (27 liikmesriiki)10.410.510.811.1..
Euro ala (18 riiki)10.910.711.211.9..
Euro ala (17 riiki)10.910.711.211.9..
Belgia13.813.914.014.6..
Bulgaaria11.012.513.012.1..
Tšehhi6.66.86.97.6..
Taani11.711.311.912.1..
Saksamaa11.29.99.910.0..
Eesti10.09.18.47.6 (b)..
Iirimaa24.223.423.921.0..
Kreeka12.014.218.217.2..
Hispaania13.414.315.717.1..
Prantsusmaa9.48.48.19.6..
Horvaatia15.916.814.814.7..
Itaalia10.510.611.312.1..
Küpros4.96.57.99.7..
Läti12.611.710.09.67.8
Leedu12.711.411.08.8..
Luksemburg5.86.16.66.1..
Ungari12.812.813.612.2..
Malta8.99.09.09.8..
Holland8.98.99.310.2..
Austria8.67.77.89.1..
Poola6.96.97.27.3..
Portugal8.310.112.212.2..
Rumeenia6.77.46.46.4..
Sloveenia7.67.58.08.7..
Slovakkia7.77.27.67.1..
Soome10.09.39.010.0..
Rootsi6.95.77.16.4..
Suurbritannia11.513.0 (b)13.212.2..
Island6.26.16.24.9..
Norra7.17.16.45.9..
Šveits4.73.54.1....
Makedoonia20.019.917.617.2..
Serbia....18.120.5..
Türgi..........

(..) - Andmeid ei ole saadud
(b) - Aegrea katkestus

Allikas: Eurostat