Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
20132014201520162017
Euroopa Liit41147 (e)42134 (e)39830 (e)39132 (e)..
EL (28 liikmesriiki)41147421343983039132..
EL (27 liikmesriiki)40670416603938038732..
Euroala (19 riiki)27658291622749927357..
Euroala (18 riiki)27412289672729727137..
Belgia11901244126712431142
Bulgaaria695640607618 (b)571
Tšehhi541591529515..
Taani484495470435409
Saksamaa5744578356865689..
Eesti8674 (b)6456..
Iirimaa894783715684..
Kreeka1466135713091330..
Hispaania5604603654265188..
Prantsusmaa3754446239563887..
Horvaatia478474450400..
Itaalia4981532651585584..
Küpros55687572..
Läti149142114104110
Leedu246195202220..
Luksemburg27252331 (b)..
Ungari1011942687588468
Malta28312923..
Holland1183129512981210 (b)..
Austria496585526528..
Poola2124216020021844..
Portugal950934826687..
Rumeenia11681099119212301021 (p)
Sloveenia125136114114..
Slovakkia328294295267..
Soome351388416439412
Rootsi653632616610..
Suurbritannia6334593757775536..
Island15121311 (p)..
Norra247227298293..
Šveits249294 (b)333349..
Makedoonia298290292273..
Serbia974108411061104..
Türgi685970147322....
Protsenti alla 60-aastastest isikutest
20132014201520162017
Euroopa Liit11.0 (e)11.3 (e)10.7 (e)10.5 (e)..
EL (28 liikmesriiki)11.011.310.710.5..
EL (27 liikmesriiki)10.911.210.710.5..
Euroala (19 riiki)11.211.911.211.1..
Euroala (18 riiki)11.211.911.211.1..
Belgia14.014.614.914.613.5
Bulgaaria13.012.111.611.9 (b)11.1
Tšehhi6.97.66.86.7..
Taani11.912.211.610.610.0
Saksamaa9.910.09.89.6..
Eesti8.47.6 (b)6.65.8..
Iirimaa23.921.019.218.2..
Kreeka18.217.216.817.2..
Hispaania15.717.115.414.9..
Prantsusmaa8.19.68.68.4..
Horvaatia14.814.714.413.0..
Itaalia11.312.111.712.8..
Küpros7.99.710.910.6..
Läti10.09.67.87.27.8
Leedu11.08.89.210.2..
Luksemburg6.66.15.76.6 (b)..
Ungari13.612.89.48.26.6
Malta9.09.89.27.3..
Holland9.310.210.29.7 (b)..
Austria7.89.18.28.1..
Poola7.27.36.96.4..
Portugal12.212.210.99.1..
Rumeenia7.67.27.98.26.9 (p)
Sloveenia8.08.77.47.4..
Slovakkia7.67.17.16.5..
Soome9.010.010.811.410.7
Rootsi9.49.08.78.5..
Suurbritannia13.212.311.911.3..
Island6.24.95.24.3 (p)..
Norra6.45.97.87.7..
Šveits4.14.8 (b)5.35.5..
Makedoonia17.617.217.416.3..
Serbia18.120.521.221.5..
Türgi10.410.510.9....

(..) - Andmeid ei ole saadud
(e) - Hinnanguline väärtus
(b) - Aegrea katkestus
(p) - Esialgne väärtus

Allikas: Eurostat