Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
20102011201220132014
EL (28 liikmesriiki)38672395183964440718..
EL (27 liikmesriiki)38222390033910340240..
Euro ala (18 riiki)25673270062627727254..
Euro ala (17 riiki)25473268112610027105..
Belgia1053115211701190..
Bulgaaria453623676695..
Tšehhi520531536541..
Taani433480464522..
Saksamaa6695663758665744..
Eesti921029386..
Iirimaa846886879894..
Kreeka619978115814661357
Hispaania38974810513756046036
Prantsusmaa4585434639023670..
Horvaatia449515541478..
Itaalia45144631459249085272 (p)
Küpros33334555..
Läti200195178149142
Leedu229296259246..
Luksemburg22242627..
Ungari909925964939903
Malta29282828..
Holland1068112811331183..
Austria497546490496585
Poola2211207320632124..
Portugal700666791950..
Rumeenia1176113512151079..
Sloveenia111121118125..
Slovakkia349331312328..
Soome364389361351388
Rootsi418482406505..
Suurbritannia620154526242 (b)6334..
Island14151515.312
Norra276266272247..
Šveits238275208249..
Makedoonia418341338298..
Serbia......974..
Türgi..........
Protsenti alla 60-aastastest isikutest
20102011201220132014
EL (28 liikmesriiki)10.210.410.510.8..
EL (27 liikmesriiki)10.110.410.410.8..
Euro ala (18 riiki)10.410.910.611.1..
Euro ala (17 riiki)10.410.910.611.1..
Belgia12.713.813.914.0..
Bulgaaria8.011.012.513.0..
Tšehhi6.46.66.86.9..
Taani10.611.711.312.9..
Saksamaa11.211.29.99.9..
Eesti9.010.09.18.4..
Iirimaa22.924.223.423.9..
Kreeka7.612.014.218.217.2
Hispaania10.813.414.315.717.1
Prantsusmaa9.99.48.47.9..
Horvaatia13.915.916.814.8..
Itaalia10.210.410.311.012.0 (p)
Küpros4.94.96.57.9..
Läti12.612.611.710.09.6
Leedu9.512.711.411.0..
Luksemburg5.55.86.16.6..
Ungari11.912.212.812.612.2
Malta9.28.99.09.0..
Holland8.48.98.99.3..
Austria7.88.67.77.89.1
Poola7.36.96.97.2..
Portugal8.68.310.112.2..
Rumeenia6.96.77.46.4..
Sloveenia7.07.67.58.0..
Slovakkia7.97.77.27.6..
Soome9.310.09.39.010.0
Rootsi6.06.95.77.1..
Suurbritannia13.211.513.0 (b)13.2..
Island5.76.26.16.24.8
Norra7.57.17.16.4..
Šveits4.14.73.54.1..
Makedoonia24.520.019.917.6..
Serbia......18.1..
Türgi..........

(..) - Andmeid ei ole saadud
(p) - Esialgne väärtus
(b) - Aegrea katkestus

Allikas: Eurostat