Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
20132014201520162017
Euroopa Liit40999 (e)41945 (e)39830 (e)39132 (e)..
EL (28 liikmesriiki)40999419453983039132..
EL (27 liikmesriiki)40521414713938038732..
Euroala (19 riiki)27658291582749927357..
Euroala (18 riiki)27412289632729727137..
Belgia1190124412671243..
Bulgaaria695640607618 (b)..
Tšehhi541591529515..
Taani484495470435409
Saksamaa5744578356865689..
Eesti8674 (b)6456..
Iirimaa894783715684..
Kreeka1466135713091330..
Hispaania5604603654265188..
Prantsusmaa3754446239563887..
Horvaatia478474450400..
Itaalia4981532651585584..
Küpros55687572..
Läti149142114104110
Leedu246195202220..
Luksemburg27252331 (b)..
Ungari1011942687588..
Malta28312923..
Holland1183129512981210 (b)..
Austria496585526528..
Poola2124216020021844..
Portugal950934826687..
Rumeenia1168109911921230..
Sloveenia125136114114..
Slovakkia328294295267..
Soome351388416439..
Rootsi505447616 (b)610..
Suurbritannia6334593757775536..
Island151213....
Norra247227298293..
Šveits249294 (b)333349..
Makedoonia298290292....
Serbia974108411061104..
Türgi685970147322....
Protsenti alla 60-aastastest isikutest
20132014201520162017
Euroopa Liit10.9 (e)11.2 (e)10.7 (e)10.5 (e)..
EL (28 liikmesriiki)10.911.210.710.5..
EL (27 liikmesriiki)10.911.210.710.5..
Euroala (19 riiki)11.211.811.211.1..
Euroala (18 riiki)11.211.911.211.1..
Belgia14.014.614.914.6..
Bulgaaria13.012.111.611.9 (b)..
Tšehhi6.97.66.86.7..
Taani11.912.211.610.610.0
Saksamaa9.910.09.89.6..
Eesti8.47.6 (b)6.65.8..
Iirimaa23.921.019.218.2..
Kreeka18.217.216.817.2..
Hispaania15.717.115.414.9..
Prantsusmaa8.19.68.68.4..
Horvaatia14.814.714.413.0..
Itaalia11.312.111.712.8..
Küpros7.99.710.910.6..
Läti10.09.67.87.27.8
Leedu11.08.89.210.2..
Luksemburg6.66.15.76.6 (b)..
Ungari13.612.89.48.2..
Malta9.09.89.27.3..
Holland9.310.210.29.7 (b)..
Austria7.89.18.28.1..
Poola7.27.36.96.4..
Portugal12.212.210.99.1..
Rumeenia7.67.27.98.2..
Sloveenia8.08.77.47.4..
Slovakkia7.67.17.16.5..
Soome9.010.010.811.4..
Rootsi7.16.48.7 (b)8.5..
Suurbritannia13.212.311.911.3..
Island6.24.95.2....
Norra6.45.97.87.7..
Šveits4.14.8 (b)5.35.5..
Makedoonia17.617.217.4....
Serbia18.120.521.221.5..
Türgi10.410.510.9....

(..) - Andmeid ei ole saadud
(e) - Hinnanguline väärtus
(b) - Aegrea katkestus

Allikas: Eurostat