Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
20122013201420152016
Euroopa Liit39711 (e)40999 (e)41945 (e)39624 (e)..
EL (28 liikmesriiki)39711409994194539624..
EL (27 liikmesriiki)39169405214147139174..
Euroala (19 riiki)26602276582915827499..
Euroala (18 riiki)26343274122896327297..
Belgia1170119012441267..
Bulgaaria676695640607..
Tšehhi536541591529..
Taani415484495470..
Saksamaa5866574457835686..
Eesti938674 (b)64..
Iirimaa877894783715..
Kreeka1158146613571309..
Hispaania5137560460365426..
Prantsusmaa3902375444623956..
Horvaatia541478474450..
Itaalia4659498153265158..
Küpros45556875..
Läti178149142114104
Leedu259246195202..
Luksemburg26272523..
Ungari10061011942687588
Malta28283129..
Holland1133118312951298..
Austria490496585526..
Poola2063212421602002..
Portugal791950934826..
Rumeenia1223116810991192..
Sloveenia118125136114..
Slovakkia312328294295..
Soome361351388416439
Rootsi406505447410..
Suurbritannia6242 (b)633459375777..
Island15151213..
Norra272247227298..
Šveits208249294 (b)333..
Makedoonia338298290292..
Serbia..97410841106..
Türgi71726859......
Protsenti alla 60-aastastest isikutest
20122013201420152016
Euroopa Liit10.5 (e)10.9 (e)11.2 (e)10.6 (e)..
EL (28 liikmesriiki)10.510.911.210.6..
EL (27 liikmesriiki)10.510.911.210.6..
Euroala (19 riiki)10.711.211.811.2..
Euroala (18 riiki)10.711.211.911.2..
Belgia13.914.014.614.9..
Bulgaaria12.513.012.111.6..
Tšehhi6.86.97.66.8..
Taani10.211.912.211.6..
Saksamaa9.99.910.09.8..
Eesti9.18.47.6 (b)6.6..
Iirimaa23.423.921.019.2..
Kreeka14.218.217.216.8..
Hispaania14.315.717.115.4..
Prantsusmaa8.48.19.68.6..
Horvaatia16.814.814.714.4..
Itaalia10.611.312.111.7..
Küpros6.57.99.710.9..
Läti11.710.09.67.87.2
Leedu11.411.08.89.2..
Luksemburg6.16.66.15.7..
Ungari13.513.612.89.48.2
Malta9.09.09.89.2..
Holland8.99.310.210.2..
Austria7.77.89.18.2..
Poola6.97.27.36.9..
Portugal10.112.212.210.9..
Rumeenia7.97.67.27.9..
Sloveenia7.58.08.77.4..
Slovakkia7.27.67.17.1..
Soome9.39.010.010.811.4
Rootsi5.77.16.45.8..
Suurbritannia13.0 (b)13.212.311.9..
Island6.16.24.95.2..
Norra7.16.45.97.8..
Šveits3.54.14.8 (b)5.3..
Makedoonia19.917.617.217.4..
Serbia..18.120.521.2..
Türgi10.910.4......

(..) - Andmeid ei ole saadud
(e) - Hinnanguline väärtus
(b) - Aegrea katkestus

Allikas: Eurostat