Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
20102011201220132014
EL (28 liikmesriiki)38672395183964440718..
EL (27 liikmesriiki)38222390033910340240..
Euro ala (18 riiki)25673270062627727254..
Euro ala (17 riiki)25473268112610027105..
Belgia1053115211701190..
Bulgaaria453623676695..
Tšehhi520531536541..
Taani433480464522..
Saksamaa6695663758665744..
Eesti921029386..
Iirimaa846886879894..
Kreeka61997811581466..
Hispaania3897481051375604..
Prantsusmaa4585434639023670..
Horvaatia449515541478..
Itaalia4514463145924908..
Küpros33334555..
Läti200195178149..
Leedu229296259246..
Luksemburg22242627..
Ungari909925964939..
Malta29282828..
Holland1068112811331183..
Austria497546490496580 (p)
Poola2211207320632124..
Portugal700666791950..
Rumeenia1176113512151079..
Sloveenia111121118125..
Slovakkia349331312328..
Soome364389361351..
Rootsi418482406505..
Suurbritannia620154526242 (b)6334..
Island14151515..
Norra276266272247..
Šveits238275208249..
Makedoonia418341338....
Serbia......974..
Türgi..........
Protsenti alla 60-aastastest isikutest
20102011201220132014
EL (28 liikmesriiki)10.210.410.510.8..
EL (27 liikmesriiki)10.110.410.410.8..
Euro ala (18 riiki)10.410.910.611.1..
Euro ala (17 riiki)10.410.910.611.1..
Belgia12.713.813.914.0..
Bulgaaria8.011.012.513.0..
Tšehhi6.46.66.86.9..
Taani10.611.711.312.9..
Saksamaa11.211.29.99.9..
Eesti9.010.09.18.4..
Iirimaa22.924.223.423.9..
Kreeka7.612.014.218.2..
Hispaania10.813.414.315.7..
Prantsusmaa9.99.48.47.9..
Horvaatia13.915.916.814.8..
Itaalia10.210.410.311.0..
Küpros4.94.96.57.9..
Läti12.612.611.710.0..
Leedu9.512.711.411.0..
Luksemburg5.55.86.16.6..
Ungari11.912.212.812.6..
Malta9.28.99.09.0..
Holland8.48.98.99.3..
Austria7.88.67.77.89.0 (p)
Poola7.36.96.97.2..
Portugal8.68.310.112.2..
Rumeenia6.96.77.46.4..
Sloveenia7.07.67.58.0..
Slovakkia7.97.77.27.6..
Soome9.310.09.39.0..
Rootsi6.06.95.77.1..
Suurbritannia13.211.513.0 (b)13.2..
Island5.76.26.16.2..
Norra7.57.17.16.4..
Šveits4.14.73.54.1..
Makedoonia24.520.019.9....
Serbia......18.1..
Türgi..........

(..) - Andmeid ei ole saadud
(p) - Esialgne väärtus
(b) - Aegrea katkestus

Allikas: Eurostat