Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed

%, tuhat elanikku

Väga madala tööintensiivsusega leibkondades elavad inimesed on need 0–59-aastased isikud, kes elavad leibkondades, mille täiskasvanud leibkonnaliikmed on viimase aasta jooksul töötanud alla 20% võimalikust tööajast.

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Tuhat elanikku
20112012201320142015
Euroopa Liit......41949 (e)39260 (e)
EL (28 liikmesriiki)3951039712409994194939260 (e)
EL (27 liikmesriiki)3899539171405214147638808 (e)
Euroala (19 riiki)2729526604276582916227150 (e)
Euroala (18 riiki)2699926345274122896726948 (e)
Belgia11521170119012441267
Bulgaaria623676695640607
Tšehhi531536541591529
Taani432415484495470
Saksamaa66375866574457835686
Eesti102938674 (b)64
Iirimaa886879894787..
Kreeka9781158146613571309
Hispaania48105137560460365426
Prantsusmaa43463902375444623956
Horvaatia515541478474450
Itaalia46244659498153265158
Küpros3345556875
Läti195178149142114
Leedu296259246195202
Luksemburg2426272523
Ungari96410061011942687
Malta2828283129
Holland11281133118312951293
Austria546490496585526
Poola20732063212421602002
Portugal666791950934826
Rumeenia11441223116810991191
Sloveenia121118125136114
Slovakkia331312328294295
Soome389361351388416
Rootsi482406505447410
Suurbritannia54526242 (b)633459375777
Island1515151213
Norra266272247227298
Šveits275208249294 (b)..
Makedoonia341338298290..
Serbia....97410841106
Türgi768771726859....
Protsenti alla 60-aastastest isikutest
20112012201320142015
Euroopa Liit......11.2 (e)10.5 (e)
EL (28 liikmesriiki)10.510.510.911.210.5 (e)
EL (27 liikmesriiki)10.410.510.911.210.5 (e)
Euroala (19 riiki)11.010.711.211.911.1 (e)
Euroala (18 riiki)10.910.711.211.911.1 (e)
Belgia13.813.914.014.614.9
Bulgaaria11.012.513.012.111.6
Tšehhi6.66.86.97.66.8
Taani10.510.211.912.211.6
Saksamaa11.29.99.910.09.8
Eesti10.09.18.47.6 (b)6.6
Iirimaa24.223.423.921.1..
Kreeka12.014.218.217.216.8
Hispaania13.414.315.717.115.4
Prantsusmaa9.48.48.19.68.6
Horvaatia15.916.814.814.714.4
Itaalia10.510.611.312.111.7
Küpros4.96.57.99.710.9
Läti12.611.710.09.67.8
Leedu12.711.411.08.89.2
Luksemburg5.86.16.66.15.7
Ungari12.813.513.612.89.4
Malta8.99.09.09.89.2
Holland8.98.99.310.210.2
Austria8.67.77.89.18.2
Poola6.96.97.27.36.9
Portugal8.310.112.212.210.9
Rumeenia7.37.97.67.27.9
Sloveenia7.67.58.08.77.4
Slovakkia7.77.27.67.17.1
Soome10.09.39.010.010.8
Rootsi6.95.77.16.45.8
Suurbritannia11.513.0 (b)13.212.311.9
Island6.26.16.24.95.2
Norra7.17.16.45.97.8
Šveits4.73.54.14.8 (b)..
Makedoonia20.019.917.617.2..
Serbia....18.120.521.2
Türgi11.910.910.4....

(..) - Andmeid ei ole saadud
(e) - Hinnanguline väärtus
(b) - Aegrea katkestus

Allikas: Eurostat