Tarbijahinnaindeksi muutus

2017. aasta
võrreldes
2016. aastaga
3,4%
Juuli 2018
võrreldes
juuniga 2018
0,1%
Juuli 2018
võrreldes
juuliga 2017
3,5%

Tarbijahinnaindeksi kalkulaator
Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise aastaga, 2005–2017
(%)
2005200620072008200920102011201220132014201520162017
4,14,46,610,4-0,13,05,03,92,8-0,1-0,50,13,4

Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise kuuga, jaanuar 2006 – juuli 2018
(%)
2006200720082009201020112012201320142015201620172018
Jaanuar0,90,92,2-0,60,40,00,70,70,4-0,4-0,10,40,4
Veebruar0,50,10,4-0,30,20,60,40,60,10,60,71,30,9
Märts0,11,00,7-0,51,30,81,00,70,30,60,80,30,0
Aprill0,70,61,0-0,70,50,70,3-0,10,00,50,00,30,4
Mai0,50,70,60,00,20,1-0,10,20,10,20,10,20,3
Juuni0,40,50,60,00,40,00,10,50,0-0,20,3-0,10,9
Juuli0,51,10,70,90,30,50,2-0,1-0,2-0,40,00,70,1
August0,80,10,10,00,00,30,50,0-0,3-0,30,10,4..
September-0,41,10,6-0,20,80,50,5-0,3-0,2-0,60,2-0,1..
Oktoober-0,11,00,4-0,10,6-0,10,2-0,30,00,1-0,3-0,2..
November0,81,4-0,3-0,20,30,1-0,3-0,4-0,8-0,30,10,5..
Detsember0,30,7-0,20,10,50,1-0,1-0,10,0-0,70,4-0,3..

Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise aasta sama kuuga, jaanuar 2006 – juuli 2018
(%)
2006200720082009201020112012201320142015201620172018
Jaanuar4,75,111,04,1-0,75,34,53,41,1-1,3-0,62,73,5
Veebruar4,64,711,33,4-0,25,74,23,70,6-0,8-0,53,43,1
Märts4,05,710,92,01,75,24,43,50,2-0,6-0,22,82,8
Aprill4,35,511,40,32,95,44,03,10,2-0,1-0,73,22,9
Mai4,75,711,3-0,33,05,33,83,30,10,1-0,93,33,0
Juuni4,35,811,4-0,93,54,93,93,8-0,4-0,1-0,42,94,0
Juuli4,56,411,1-0,72,95,23,63,4-0,4-0,3-0,13,63,5
August5,05,711,0-0,92,95,53,82,9-0,7-0,30,33,9..
September3,87,210,5-1,64,05,23,82,1-0,6-0,71,03,7..
Oktoober3,78,59,8-2,24,74,44,11,5-0,2-0,60,63,8..
November4,69,18,0-2,15,34,23,61,5-0,6-0,21,04,2..
Detsember5,19,67,0-1,75,73,73,51,4-0,5-0,92,23,4..