Tarbijahinnaindeksi muutus

2016. aasta
võrreldes
2015. aastaga
0,1%
Oktoober 2017
võrreldes
septembriga 2017
-0,2%
Oktoober 2017
võrreldes
oktoobriga 2016
3,8%

Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise aastaga, 2004–2016
(%)
2004200520062007200820092010201120122013201420152016
3,04,14,46,610,4-0,13,05,03,92,8-0,1-0,50,1

Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise kuuga, jaanuar 2005 – oktoober 2017
(%)
2005200620072008200920102011201220132014201520162017
Jaanuar-0,20,90,92,2-0,60,40,00,70,70,4-0,4-0,10,4
Veebruar0,60,50,10,4-0,30,20,60,40,60,10,60,71,3
Märts0,70,11,00,7-0,51,30,81,00,70,30,60,80,3
Aprill0,40,70,61,0-0,70,50,70,3-0,10,00,50,00,3
Mai0,20,50,70,60,00,20,1-0,10,20,10,20,10,2
Juuni0,70,40,50,60,00,40,00,10,50,0-0,20,3-0,1
Juuli0,40,51,10,70,90,30,50,2-0,1-0,2-0,40,00,7
August0,30,80,10,10,00,00,30,50,0-0,3-0,30,10,4
September0,8-0,41,10,6-0,20,80,50,5-0,3-0,2-0,60,2-0,1
Oktoober0,0-0,11,00,4-0,10,6-0,10,2-0,30,00,1-0,3-0,2
November-0,10,81,4-0,3-0,20,30,1-0,3-0,4-0,8-0,30,1..
Detsember-0,20,30,7-0,20,10,50,1-0,1-0,10,0-0,70,4..

Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise aasta sama kuuga, jaanuar 2005 – oktoober 2017
(%)
2005200620072008200920102011201220132014201520162017
Jaanuar4,24,75,111,04,1-0,75,34,53,41,1-1,3-0,62,7
Veebruar4,54,64,711,33,4-0,25,74,23,70,6-0,8-0,53,4
Märts5,04,05,710,92,01,75,24,43,50,2-0,6-0,22,8
Aprill4,74,35,511,40,32,95,44,03,10,2-0,1-0,73,2
Mai2,84,75,711,3-0,33,05,33,83,30,10,1-0,93,3
Juuni3,14,35,811,4-0,93,54,93,93,8-0,4-0,1-0,42,9
Juuli3,84,56,411,1-0,72,95,23,63,4-0,4-0,3-0,13,6
August4,25,05,711,0-0,92,95,53,82,9-0,7-0,30,33,9
September4,93,87,210,5-1,64,05,23,82,1-0,6-0,71,03,7
Oktoober4,53,78,59,8-2,24,74,44,11,5-0,2-0,60,63,8
November3,94,69,18,0-2,15,34,23,61,5-0,6-0,21,0..
Detsember3,65,19,67,0-1,75,73,73,51,4-0,5-0,92,2..