Esimese vooru tulemused

Võistlusele registreerus 184 võistkonda ja üle 470 õpilase. Vanemas vanuserühmas (umbes 16–18-aastased) asus esimese vooru veebiteste lahendama 84 võistkonda ja nooremas vanuserühmas (14–16-aastased) 100 võistkonda.

Esimest voorust pääsesid edasi võistkonnad (tegemist pole paremusjärjestusega, võistkonnad on reastatud maakonna järgi)

Vanem vanuserühm

Maakond Kool Võistkond
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium D.A.B.
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium KMK
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium MANBULLOO
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium STATICIANS
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium Timmu1
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium tudishpiip
Harju maakond Jakob Westholmi gümnaasium JWG6
Harju maakond Jakob Westholmi gümnaasium JWG7
Harju maakond Jüri Gümnaasium JüriG
Harju maakond Pirita Majandusgümnaasium fcsudoku
Harju maakond Pirita Majandusgümnaasium Mataprofid
Harju maakond Tallinna 21. Kool PMW
Harju maakond Tallinna 21. Kool Statgen
Harju maakond Tallinna 21. Kool TIIM2
Harju maakond Tallinna Inglise Kolledž TIK
Harju maakond Tallinna Järveotsa Gümnaasium TJG1
Harju maakond Tallinna Reaalkool Isokvandid
Harju maakond Tallinna Reaalkool tööööbikud
Harju maakond Tallinna Reaalkool Viskoosne
Harju maakond Tallinna Reaalkool Σ
Hiiu maakond Hiiumaa Gümnaasium HIIGLASED
Lääne-Viru maakond Rakvere Gümnaasium Huvilised
Pärnu maakond Kilingi-Nõmme Gümnaasium KiNGTEAM
Pärnu maakond Vändra Gümnaasium TiimTiim
Tartu maakond Hugo Treffneri Gümnaasium elevant
Tartu maakond Hugo Treffneri Gümnaasium kirjukoer
Tartu maakond Hugo Treffneri Gümnaasium logic
Tartu maakond Hugo Treffneri Gümnaasium metsis
Tartu maakond Hugo Treffneri Gümnaasium pääsusaba
Tartu maakond Hugo Treffneri Gümnaasium Radiaator
Tartu maakond Nõo reaalgümnaasium Nõokad
Tartu maakond Tartu Annelinna Gümnaasium Statistik
Tartu maakond Tartu Jaan Poska Gümnaasium Plemeenid
Tartu maakond Tartu Jaan Poska Gümnaasium Sigma
Võru maakond Võru Gümnaasium VÕRUG12R

Noorem vanuserühm

Maakond Kool Võistkond
Harju maakond Audentese Erakool Aralin
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium Appi
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium Goblinid
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium Mürsikud
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium Tarkpead
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium Võitja
Harju maakond Jakob Westholmi gümnaasium JWG0
Harju maakond Laagri Kool JOS
Harju maakond Loksa Gümnaasium LG9A2
Harju maakond Tabasalu Ühisgümnaasium EuroTyg
Harju maakond Tabasalu Ühisgümnaasium HKRMTYG8A
Harju maakond Tabasalu Ühisgümnaasium RLTYG8C
Harju maakond Tallinna Lilleküla Gümnaasium BET
Harju maakond Tallinna Reaalkool Allar-Joel
Harju maakond Tallinna Reaalkool real139c
Harju maakond Tallinna Reaalkool TRK9B
Harju maakond Tallinna Reaalkool VVMTRK13
Harju maakond Tallinna Tõnismäe Reaalkool Auleobak
Harju maakond Viimsi Kool Raskal
Harju maakond Viimsi Kool öösorr
Ida-Viru maakond Lüganuse Kool KaMaKaMaKa
Jõgeva maakond Jõgeva Põhikool Tabel
Järva maakond Türi Põhikool TyriPK
Lääne-Viru maakond Rakvere Gümnaasium Muusikud
Lääne-Viru maakond Rakvere Gümnaasium ÄrpKris
Lääne-Viru maakond Rakvere Põhikool rpkvip
Pärnu maakond Kilingi-Nõmme Gümnaasium KiNGSTAT
Pärnu maakond Kilingi-Nõmme Gümnaasium NaCl
Pärnu maakond Pärnu Rääma Põhikool Nutiajud
Rapla maakond Valtu Põhikool Valtu2
Saare maakond Saaremaa Ühisgümnaasium Kolmnurk
Saare maakond Saaremaa Ühisgümnaasium Koonus
Tartu maakond Elva Gümnaasium AAMTRAP
Tartu maakond Tartu Erakool Puder
Tartu maakond Tartu Forseliuse Kool TFK8aklass
Tartu maakond Tartu Forseliuse Kool TFK9aklass
Tartu maakond Tartu Hansa Kool Ringo
Tartu maakond Tartu Veeriku Kool TVK_9
Valga maakond Valga Põhikool Kuubikud
Valga maakond Valga Põhikool Mediaanid

Osalejad saavad küsimused võistluse kohta saata aadressile voistlus at stat dot ee.