Jooksevkonto, põhikomponendid, netosaldo – aastaandmed, % SKPst

Jooksevkonto annab teavet riigi ja ülejäänud maailma vahel toimunud tehingutest. Kajastatud on kõik tehingud (peale nende, mis on tehtud finantsvaradega), mis hõlmavad kaupu, teenuseid, esmast tulu ja teisest tulu ning mis on toimunud residendi ja mitteresidendi vahel. Andmed esitatakse protsendina SKPst. Finantsvood on märgitud kreediti, deebeti või netosaldona. Jooksevkonto koos kapitali ja finantskontodega moodustab maksebilansi.
Näitaja põhineb 28 ELi liikmesriigi maksebilansi andmetel.
Definitsioonid põhinevad Rahvusvahelise Valuutafondi maksebilansi käsiraamatu 6. väljaandel (BPM6).

Lisainformatsioon Eurostati veebilehel

Jooksevkonto
20152016201720182019
Belgia1.40.61.2-1.4-1.2
Bulgaaria0.13.23.51.44.0
Tšehhi0.51.81.60.5-0.3
Taani8.27.87.87.07.8
Saksamaa8.68.57.87.47.1
Eesti1.81.72.72.02.8
Iirimaa4.4-4.20.510.6-9.4
Kreeka-0.8-1.7-1.9-2.8-1.4
Hispaania2.03.22.71.92.0
Prantsusmaa-0.4-0.5-0.8-0.6-0.7
Horvaatia3.22.03.31.92.5
Itaalia1.42.62.62.53.0
Küpros-0.4-4.2-5.1-4.4-6.7
Läti-0.91.41.0-0.7-0.5
Leedu-2.4-1.10.50.34.3
Luksemburg5.14.94.94.84.5
Ungari2.34.62.30.0-0.9
Malta2.83.810.511.19.8
Holland6.38.110.810.89.9
Austria1.72.71.62.32.6
Poola-0.6-0.50.1-1.00.4
Portugal0.21.21.30.4-0.1
Rumeenia-0.6-1.4-2.8-4.4-4.6
Sloveenia3.84.86.36.16.6
Slovakkia-2.1-2.7-1.9-2.6-2.9
Soome-0.9-2.0-0.9-1.7-0.5
Rootsi4.13.53.12.54.2
Suurbritannia-4.9-5.2-3.5-3.9-4.0
Kaubad
20152016201720182019
Belgia0.40.40.7-0.2-0.1
Bulgaaria-5.7-2.0-1.5-3.3-2.8
Tšehhi4.15.45.13.84.2
Taani4.75.44.94.05.7
Saksamaa8.28.17.86.86.4
Eesti-4.2-3.5-3.5-3.8-3.0
Iirimaa43.139.036.7....
Kreeka-10.0-10.2-11.0-12.2-12.2
Hispaania-1.9-1.3-1.9-2.4-2.3
Prantsusmaa-1.3-1.4-2.0-2.0-1.9
Horvaatia-16.0-16.3-17.2-18.7-19.1
Itaalia3.33.53.12.63.2
Küpros-18.2-22.1-25.0-22.1-21.5
Läti-9.2-7.5-8.3-8.1-8.1
Leedu-5.7-4.9-4.9-6.1-4.5
Luksemburg-2.9-3.8-3.1-3.0-1.7
Ungari3.63.41.5-1.3-1.9
Malta-20.5-19.0-13.2-11.7-11.7
Holland9.59.39.79.38.4
Austria0.70.70.40.90.9
Poola0.50.70.3-1.00.5
Portugal-5.4-5.4-6.8-7.8-7.8
Rumeenia-4.9-5.5-6.5-7.2-7.8
Sloveenia3.83.83.82.82.8
Slovakkia1.01.50.7-0.2-0.8
Soome0.90.00.70.11.1
Rootsi2.82.12.12.03.5
Suurbritannia-6.1-6.7-6.6-6.5-5.8
Teenused
20152016201720182019
Belgia1.00.80.70.00.1
Bulgaaria6.77.05.85.96.2
Tšehhi1.92.22.52.31.8
Taani2.01.32.12.00.9
Saksamaa-0.6-0.7-0.8-0.6-0.6
Eesti8.17.47.87.47.2
Iirimaa-14.3-23.5-14.6-1.7-21.0
Kreeka9.49.210.010.511.3
Hispaania5.05.35.55.25.1
Prantsusmaa0.90.91.11.00.9
Horvaatia16.217.417.817.818.6
Itaalia-0.3-0.2-0.2-0.2-0.1
Küpros20.823.824.622.921.3
Läti8.38.58.47.98.2
Leedu4.75.67.28.110.1
Luksemburg40.641.239.439.437.3
Ungari4.45.35.85.85.6
Malta30.132.734.433.032.2
Holland-2.00.91.01.32.0
Austria3.03.02.82.72.6
Poola2.53.33.84.44.8
Portugal6.87.18.38.58.2
Rumeenia4.34.64.44.13.9
Sloveenia4.24.85.35.96.3
Slovakkia0.20.51.01.01.1
Soome-1.5-1.3-0.6-1.2-0.5
Rootsi2.22.10.80.30.1
Suurbritannia4.85.15.35.14.8
Kaubad ja teenused
20152016201720182019
Belgia1.41.21.4-0.20.0
Bulgaaria1.05.04.42.63.4
Tšehhi6.07.77.66.06.0
Taani6.86.77.06.06.6
Saksamaa7.67.47.06.25.8
Eesti3.93.94.33.54.2
Iirimaa28.815.622.131.2..
Kreeka-0.6-0.9-1.0-1.7-0.9
Hispaania3.04.03.62.72.8
Prantsusmaa-0.4-0.5-0.9-1.0-1.0
Horvaatia0.21.10.6-0.8-0.5
Itaalia3.03.32.92.43.1
Küpros2.61.7-0.40.8-0.1
Läti-0.91.00.1-0.20.1
Leedu-1.00.82.41.95.6
Luksemburg37.737.436.436.535.6
Ungari8.08.77.34.53.7
Malta9.713.821.221.420.5
Holland7.510.210.810.510.4
Austria3.63.73.23.63.6
Poola3.14.04.13.45.2
Portugal1.41.71.50.70.4
Rumeenia-0.6-0.8-2.1-3.1-3.9
Sloveenia8.08.69.08.79.1
Slovakkia1.22.01.80.80.3
Soome-0.6-1.30.0-1.10.6
Rootsi5.04.32.92.33.5
Suurbritannia-1.4-1.6-1.2-1.4-1.1
Esmane tulu
20152016201720182019
Belgia1.40.91.10.30.1
Bulgaaria-4.5-5.1-4.4-4.4-2.8
Tšehhi-5.5-5.3-5.1-4.9-5.7
Taani3.12.52.12.62.6
Saksamaa2.32.42.32.72.7
Eesti-2.2-2.2-2.4-1.9-1.6
Iirimaa-23.1-18.4-20.6-21.5-22.9
Kreeka0.1-0.5-0.6-0.9-0.8
Hispaania0.00.20.00.20.2
Prantsusmaa2.12.22.12.42.2
Horvaatia-0.6-3.0-1.5-1.5-1.5
Itaalia-0.70.30.51.10.8
Küpros-0.7-4.0-3.0-3.5-5.3
Läti-0.6-0.2-0.5-1.7-1.4
Leedu-3.6-3.7-3.7-3.2-2.9
Luksemburg-33.7-33.4-30.9-31.8-30.4
Ungari-4.5-2.6-4.0-3.8-3.7
Malta-5.9-8.9-9.5-9.1-9.5
Holland0.1-1.50.81.10.4
Austria-1.00.0-0.9-0.30.0
Poola-3.4-4.1-4.0-4.1-4.5
Portugal-2.9-2.3-2.3-2.4-2.5
Rumeenia-1.0-1.3-1.4-1.8-1.4
Sloveenia-3.2-2.8-2.1-1.8-1.5
Slovakkia-1.7-3.1-2.1-2.0-2.1
Soome0.90.40.10.40.0
Rootsi0.70.61.71.72.5
Suurbritannia-2.3-2.4-1.2-1.3-1.7
Teisene tulu
20152016201720182019
Belgia-1.5-1.6-1.2-1.5-1.4
Bulgaaria3.63.33.53.23.4
Tšehhi0.0-0.6-1.0-0.7-0.6
Taani-1.6-1.4-1.4-1.6-1.5
Saksamaa-1.3-1.3-1.5-1.5-1.4
Eesti0.00.00.70.30.2
Iirimaa-1.3-1.4-1.0-1.6..
Kreeka-0.3-0.3-0.3-0.20.3
Hispaania-1.0-1.1-0.9-1.0-1.0
Prantsusmaa-2.0-2.1-1.9-2.0-1.9
Horvaatia3.63.94.24.24.5
Itaalia-0.9-1.0-0.9-1.0-1.0
Küpros-2.4-1.9-1.7-1.7-1.2
Läti0.60.71.31.20.8
Leedu2.21.81.81.61.6
Luksemburg1.11.0-0.60.1-0.7
Ungari-1.1-1.5-1.0-0.6-0.9
Malta-0.9-1.1-1.2-1.2-1.2
Holland-1.3-0.7-0.7-0.8-0.9
Austria-0.9-1.0-0.7-1.0-0.9
Poola-0.2-0.30.0-0.3-0.3
Portugal1.71.82.12.02.0
Rumeenia1.10.80.80.60.7
Sloveenia-1.0-0.9-0.7-0.9-1.1
Slovakkia-1.5-1.7-1.5-1.4-1.1
Soome-1.2-1.2-1.0-1.0-1.0
Rootsi-1.6-1.3-1.5-1.5-1.9
Suurbritannia-1.2-1.2-1.1-1.2-1.2

(..) - Andmeid ei ole saadud

Allikas: Eurostat