Esimese vooru tulemused

Võistlusele registreerus 139 võistkonda ja ligi 400 õpilast. Vanemas vanuserühmas (umbes 16–18-aastased) asus esimese vooru veebiteste lahendama 69 võistkonda ja nooremas vanuserühmas (umbes 14–16-aastased) 70 võistkonda. Teise vooru pääses kummastki vanuserühmast 34 võistkonda. 

Esimest voorust pääsesid edasi võistkonnad (tegemist pole paremusjärjestusega, võistkonnad on reastatud tähestikuliselt maakonna järgi)

Vanem vanuserühm

Maakond
Kool
Võistkond
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium LEIAME_G
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium MARETTE
Harju maakond Jakob Westholmi Gümnaasium JWG
Harju maakond Paldiski Ühisgümnaasium TRIANGLE
Harju maakond Pirita Majandusgümnaasium AAA
Harju maakond Tallinna 21. Kool JKS
Harju maakond Tallinna 32. Keskkool BHG
Harju maakond Tallinna 32. Keskkool, TSG 30217
Harju maakond Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium FATALERROR
Harju maakond Tallinna Reaalkool 12KUUD
Harju maakond Tallinna Reaalkool HAI
Harju maakond Tallinna Reaalkool KERMITAAŽ
Harju maakond Tallinna Reaalkool SIGMIIT
Harju maakond Tallinna Tõnismäe Reaalkool LABUMAKEO
Harju maakond Tallinna Õismäe Gümnaasium MARILEEN
Harju maakond Tallinna Õismäe Gümnaasium NORDWIND
Harju maakond Tallinna Õismäe Gümnaasium TÄISPANK
Harju maakond Tallinna Õismäe Gümnaasium ÖÖBIX
Harju maakond Tallinna Õismäe Gümnaasium ΨPSII
Harju maakond Tallinna Õismäe Vene Lütseum TOVL11A
Harju maakond Tallinna Õismäe Vene Lütseum TOVL11B
Harju maakond Tallinna Õismäe Vene Lütseum TOVL12
Harju maakond Viimsi Gümnaasium VAARIKAD
Ida-Viru maakond Narva Pähklimäe Gümnaasium MERKINTÄ
Lääne-Viru maakond Väike-Maarja Gümnaasium PADLIZA
Tartu maakond Hugo Treffneri Gümnaasium LAMINAAT
Tartu maakond Hugo Treffneri Gümnaasium METSIS
Tartu maakond Hugo Treffneri Gümnaasium NEMO
Tartu maakond Hugo Treffneri Gümnaasium PMS
Tartu maakond Hugo Treffneri Gümnaasium VIRSIK
Tartu maakond Tartu Jaan Poska Gümnaasium PÖÖRIÖÖ
Viljandi maakond Viljandi Gümnaasium NUMBRITAAT
Võru maakond Värska Gümnaasium JOLI
Võru maakond Värska Gümnaasium MEMAG

Noorem vanuserühm

Maakond
Kool
Võistkond
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium BAE
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium KALEVIPOEG
Harju maakond Gustav Adolfi Gümnaasium KUNKSMOOR
Harju maakond Jakob Westholmi Gümnaasium JWG9A
Harju maakond Kadrioru Saksa Gümnaasium KEEKSLASED
Harju maakond Kadrioru Saksa Gümnaasium TELETUPSUD
Harju maakond Kadrioru Saksa Gümnaasium TOKSIJAD
Harju maakond Peetri Lasteaed-Põhikool MOS
Harju maakond Ristiku Põhikool JUMMT
Harju maakond Tabasalu ÜG TYG9CR
Harju maakond Tallinna 32. Keskkool 30213
Harju maakond Tallinna 32. Keskkool KANELA
Harju maakond Tallinna Inglise Kolledz 1AASTA
Harju maakond Tallinna Lilleküla Gümnaasium TLG8B
Harju maakond Tallinna Reaalkool FRESIITO
Harju maakond Tallinna Tehnikagümnaasium GOKUPINK
Harju maakond Tallinna Õismäe Gümnaasium TÕG9B
Ida-Viru maakond Lüganuse Kool MAMIKA
Jõgeva maakond Voore Põhikool KRIIT
Jõgeva maakond Voore Põhikool ÜHINGPVP
Järva maakond Türi Põhikool TYRIKAD
Lääne-Viru maakond Rakvere Gümnaasium VILMARSIP
Lääne-Viru maakond Rakvere Põhikool MEISTRID
Pärnu maakond Kilingi-Nõmme Gümnaasium RHB
Pärnu maakond Pärnu Rääma Põhikool NIMETU
Pärnu maakond Pärnu Rääma Põhikool RÄSTA
Tartu maakond Elva Gümnaasium AAMTRAP
Tartu maakond Miina Härma Gümnaasium KNK
Tartu maakond Tartu Tamme Kool TÕRUD
Tartu maakond Tartu Veeriku Kool VEERIKU_9
Valga maakond Valga Põhikool KUUBIK
Võru maakond Osula Põhikool OSS
Võru maakond Rõuge Põhikool ANPI
Võru maakond Värska Gümnaasium VÄRSKA

Osalejad saavad küsimused võistluse kohta saata aadressile voistlus [at] stat.ee (subject: Euroopa%20statistikav%C3%B5istlus%202019) .

Head kliendid! Seoses hooldustöödega on kuni 15 minutiline katkestus Statistikaameti veebilehel kolmapäeval, 23.09.2020 kell 18:30 - 18:45. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.