Tarbijahinnaindeksi muutus

2018. aasta
võrreldes
2017. aastaga
3,4%
Juuli 2019
võrreldes
juuniga 2019
-0,1%
Juuli 2019
võrreldes
juuliga 2018
2,1%

Tarbijahinnaindeksi kalkulaator
Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise aastaga, 2006–2018
(%)
2006200720082009201020112012201320142015201620172018
4,46,610,4-0,13,05,03,92,8-0,1-0,50,13,43,4

Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise kuuga, jaanuar 2007 – juuli 2019
(%)
2007200820092010201120122013201420152016201720182019
Jaanuar0,92,2-0,60,40,00,70,70,4-0,4-0,10,40,4-0,2
Veebruar0,10,4-0,30,20,60,40,60,10,60,71,30,90,2
Märts1,00,7-0,51,30,81,00,70,30,60,80,30,00,3
Aprill0,61,0-0,70,50,70,3-0,10,00,50,00,30,41,3
Mai0,70,60,00,20,1-0,10,20,10,20,10,20,30,2
Juuni0,50,60,00,40,00,10,50,0-0,20,3-0,10,90,2
Juuli1,10,70,90,30,50,2-0,1-0,2-0,40,00,70,1-0,1
August0,10,10,00,00,30,50,0-0,3-0,30,10,40,5..
September1,10,6-0,20,80,50,5-0,3-0,2-0,60,2-0,10,0..
Oktoober1,00,4-0,10,6-0,10,2-0,30,00,1-0,3-0,20,5..
November1,4-0,3-0,20,30,1-0,3-0,4-0,8-0,30,10,5-0,5..
Detsember0,7-0,20,10,50,1-0,1-0,10,0-0,70,4-0,3-0,3..

Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise aasta sama kuuga, jaanuar 2007 – juuli 2019
(%)
2007200820092010201120122013201420152016201720182019
Jaanuar5,111,04,1-0,75,34,53,41,1-1,3-0,62,73,52,7
Veebruar4,711,33,4-0,25,74,23,70,6-0,8-0,53,43,11,9
Märts5,710,92,01,75,24,43,50,2-0,6-0,22,82,82,3
Aprill5,511,40,32,95,44,03,10,2-0,1-0,73,22,93,2
Mai5,711,3-0,33,05,33,83,30,10,1-0,93,33,03,1
Juuni5,811,4-0,93,54,93,93,8-0,4-0,1-0,42,94,02,4
Juuli6,411,1-0,72,95,23,63,4-0,4-0,3-0,13,63,52,1
August5,711,0-0,92,95,53,82,9-0,7-0,30,33,93,6..
September7,210,5-1,64,05,23,82,1-0,6-0,71,03,73,7..
Oktoober8,59,8-2,24,74,44,11,5-0,2-0,60,63,84,4..
November9,18,0-2,15,34,23,61,5-0,6-0,21,04,23,4..
Detsember9,67,0-1,75,73,73,51,4-0,5-0,92,23,43,4..