Tarbijahinnaindeksi muutus

2019. aasta
võrreldes
2018. aastaga
2,3%
Veebruar 2020
võrreldes
jaanuariga 2020
0,5%
Veebruar 2020
võrreldes
veebruariga 2019
2,0%

Tarbijahinnaindeksi kalkulaator
Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise aastaga, 2007–2019
(%)
2007200820092010201120122013201420152016201720182019
6,610,4-0,13,05,03,92,8-0,1-0,50,13,43,42,3

Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise kuuga, jaanuar 2008 – veebruar 2020
(%)
2008200920102011201220132014201520162017201820192020
Jaanuar2,2-0,60,40,00,70,70,4-0,4-0,10,40,4-0,2-0,4
Veebruar0,4-0,30,20,60,40,60,10,60,71,30,90,20,5
Märts0,8-0,51,30,81,00,70,30,60,80,30,00,3..
Aprill1,0-0,70,50,70,3-0,10,00,50,00,30,41,3..
Mai0,60,00,20,1-0,10,20,10,20,10,20,30,2..
Juuni0,60,00,40,00,10,50,0-0,20,3-0,10,90,2..
Juuli0,70,90,30,50,2-0,1-0,2-0,40,00,70,1-0,1..
August0,10,00,00,30,50,0-0,3-0,30,10,40,50,7..
September0,6-0,20,80,50,5-0,3-0,2-0,60,2-0,10,0-0,2..
Oktoober0,4-0,10,6-0,10,2-0,30,00,1-0,3-0,20,5-0,1..
November-0,3-0,20,30,1-0,3-0,4-0,8-0,30,10,5-0,5-0,2..
Detsember-0,20,10,50,1-0,1-0,10,0-0,70,4-0,3-0,3-0,3..

Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise aasta sama kuuga, jaanuar 2008 – veebruar 2020
(%)
2008200920102011201220132014201520162017201820192020
Jaanuar11,04,1-0,75,34,53,41,1-1,3-0,62,73,52,71,6
Veebruar11,33,4-0,15,74,23,70,6-0,8-0,53,43,12,02,0
Märts10,92,01,75,24,43,50,2-0,6-0,22,82,82,3..
Aprill11,40,32,95,44,03,10,2-0,1-0,83,22,93,2..
Mai11,3-0,33,05,43,83,30,10,1-0,93,33,03,1..
Juuni11,4-0,93,54,93,93,8-0,4-0,1-0,42,94,02,4..
Juuli11,1-0,72,95,23,63,4-0,4-0,3-0,13,63,52,1..
August11,0-0,92,95,53,82,9-0,7-0,30,33,93,62,4..
September10,5-1,64,05,23,82,1-0,6-0,71,03,73,72,2..
Oktoober9,8-2,24,74,44,11,5-0,2-0,60,63,84,41,6..
November8,0-2,15,34,23,61,5-0,6-0,21,04,23,41,8..
Detsember7,0-1,75,73,73,51,4-0,5-0,92,23,43,41,8..